Луценко розкрив таємницю нових проваджень та позовів проти нардепів і суддів

Луценко розкрив таємницю нових проваджень та позовів проти нардепів і суддів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Генпрокурор Юрій Луценко у спілкуванні з українськими блогерами розповів, що ГПУ розпочало нову роботу з розслідувань гучних корупційних справ, в яких фігурують не лише народні депутати, а й судді та співробітники прокуратури.

Зустріч блогерів з Юрієм Луценком відбулася у вівторок, 1 серпня. Саме під час зустрічі у неформальному спілкування Луценко розповів, як змінилася робота Генпрокуратури та якими є пріоритети роботи. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив військовий блогер Мирослав Гай, котрий був присутній на зустрічі, передає «Народна Правда».

Loading...

За словами Гая, на жаль не про все можна писати – багато говорилося не для великої аудиторії.

«Особливо не можна писати про тих депутатів, суддів та мерів, яких збираються посадити, тому що дуже складні справи і у тих є мільйони доларів для захисту, а у цих “рядових прокурорських”, до сих пір немає віри, що їх не зупинять, що не завалять, що не заборонять», – повідомив блогер.

Основна функція Луценка, за словами Мирослава Гая, яку він озвучив це:

– Дати зрозуміти прокурорам, що вони незалежні. Щоб не боялися наказу зверху.

– Відокремити прокурорів від слідства. І прибрати ситуацію, коли обвинувач і слідчий працюючи в одному кабінеті просто “вирішують” працювати для організації потрібного результату.

– Показати всім, що вони будуть сидіти в разі наявності доказів.

– Посадити винних у справі Майдану.

«Особисте враження: є розуміння, що потрібно доносити народу досягнення. Що якщо великих посадок, реформ і арештів рахунків не буде то, можливий новий Майдан, а це призведе до катастрофи.

Потрібен результат. При цьому подали і готують нові позови по всім прокурорським, суддям, депутатам. Депутати яких хочуть позбавляти недоторканності тягнуть до закінчення терміну давності притягнення. До осені ще будуть звинувачення до ряду депутатів.

Почалися перевірки Е-декларацій міністрів. Настають глобальні посадки на Митниці», – повідомив блогер.

Луценко розкрив таємницю нових проваджень та позовів проти нардепів і суддів

Нагадаємо, останніми гучними поданнями ГПУ про скасування депутатської недоторканості та притягнення до відповідальності були подання по 5 нардепам. Зокрема Нардепам Розенблату, та Полякову обрані запобіжні заходи та застави, під які їх було відпущено під домашній арешт із зобов’язанням носити електронний браслет для відстеження.

Джерело: Народна Правда
загрузка...