США закликали FIFA відібрати у Росії ЧС-2018 з футболу

США закликали FIFA відібрати у Росії ЧС-2018 з футболу
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Політична правда/Спорт

У США знову заговорили про необхідність відібрати у Росії Чемпіонат світу з футболу. На цей раз до керівництва футбольної федерації звернулися американські сенатори, які мають незаперечні аргументи про необхідність прийняття такого рішення.

Сенатори США звернулися до Міжнародної федерації футболу (FIFA) з проханням позбавити Росію права на проведення Чемпіонату світу з футболу в 2018 році. Про це йдеться в документі, опублікованому прес-центром сенатора Боба Менендеса від Демократичної партії, повідомляє Народна Правда.

«Сенатори закликали президента FIFA Джанні Інфантіно розглянути питання про дискваліфікацію Росії як країни, що приймає чемпіонату світу 2018 року», – йдеться в повідомленні. У Сенаті пояснили таке своє прохання тим, що Росія використовує примусову працю північних корейців, яких уряд КНДР відправив в Росію на будівництво стадіонів.

За даними Сенату, працівники не отримують за свою працю грошей, їх привласнює влада КНДР. «Захист робочих та спортсменів від примусової праці повинен бути ключовим елементом цих зобов’язань. Якщо FIFA не вдасться вжити заходів проти Росії і Північної Кореї, це буде сприйматися як терпимість до огидної практики цих країн», – відзначили сенатори.

Нагадаємо, у четвер стало відомо про пожежу на одному зі споруджуваних до ЧС-2018 стадіонів у Росії.

Джерело: Народна Правда