У Міносвіти повідомили про проблеми вступної кампанії

У Міносвіти повідомили про проблеми вступної кампанії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Вступна кампанія 2017 року до ВНЗ була проблемною, але обійшлося без зривів у графіку. Про це заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич, За словами міністра, не зафіксовано скарг на те, що хтось не встиг подати документи. А основна проблема була пов’язана з коротким терміном на впровадження нового програмного забезпечення.

«Зриву вступної кампанії і графіка вступної кампанії немає. Але ця вступна кампанія була проблемна», – заявила міністр освіти і науки, передає «Народна Правда».

Loading...

У той же час Гриневич підкреслила, що незручності в частині подачі документів абітурієнтами та роботи приймальних комісій мали місце тільки в першій половині кампанії – «Але потім, до кінця вступної кампанії, ми повністю вирівняли ситуацію».

Вона додала, що скарг на те, що хтось не встиг подати документи, не зафіксовано. Міністр додала, що вступна кампанія пройшла, і всі абітурієнти отримають результати в свій особистий кабінет. Ці результати, за її словами, є «достовірними, вони відповідають дійсності».

Вступна кампанія в Україні стартувала 29 червня. Заяви подавалися в електронному кабінеті з 12 до 26 липня. Всього свої заяви до ВНЗ подали більше 500 тисяч абітурієнтів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...