Поліція Берліна затримала китайців за нацистське вітання

Поліція Берліна затримала китайців за нацистське вітання
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Соціальна правда

Курйозний випадок з туристами з Китаю стався в столиці Німеччини. Місцева поліція затримала їх в момент фотографування на фоні Рейхстагу через те, що вони підкинули руки в нацистському вітанні.

У Берліні 5 серпня поліція затримала двох туристів з Китаю, які фотографували один одного на тлі будівлі Рейхстагу, демонструючи при цьому нацистське вітання в формі викинутої вгору правої руки, повідомляє Народна Правда з посиланням на Deutsche Welle.

Loading...

Як стало відомо, про поведінку китайських туристів поліції повідомили двоє охоронців будівлі, в якій засідає німецький парламент – Бундестаг. Надалі туристів, одному з яких 36 років, а іншому – 49, відпустили з-під варти після внесення кожним з них застави в розмірі 500 євро. Проти них відкрили провадження через використання символіки антиконституційних організацій.

До слова, в Німеччині використання нацистської символіки заборонено Кримінальним кодексом. До такої символіки відносять прапори, значки, окремі предмети уніформи, гасла, форми вітання та інше.

Нагадаємо, в червні стелу на площі Синагог у Львові спаплюжили нацистськими символами.

Джерело: Народна Правда