До оприлюднення списків зарахованих на бюджетну форму навчання, лишилися лічені години

До оприлюднення списків зарахованих на бюджетну форму навчання, лишилися лічені години
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У понеділок, 7 серпня, вищі навчальні заклади до 12 години повинні оприлюднити списки вступників, зарахованих на бюджетну форму навчання. Також 7 серпня виші мають поінформувати держзамовника про кількість вакантних місць у розрізі спеціальностей, спеціалізацій та конкурсних пропозицій. Переведення вступників на вакантні місця держзамовлення мають відбутися не пізніше 18 серпня.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти та науки, повідомляє “Народна Правда”.

Loading...

Списки зарахованих буде оприлюднено на інформаційних стендах приймальних комісій та сайтах ВНЗ.

Крім того, за результатами підрахунку вакантних місць держзамовлення, МОН рекомендує створити для кожної конкурсної пропозиції реєстри осіб, які можуть претендувати на переведення на бюджетні місця, та оприлюднити їх на сайтах ВНЗ та стендах приймальних комісій.

Переведення на вакантні місця держзамовлення мають відбутися не пізніше 18 серпня.

Наголошується, що претендувати на вакантні місця держзамовлення можуть лише ті, хто зарахований на навчання на відповідну конкурсну пропозицію на контрактній основі. Крім того, вони не повинні були отримувати рекомендації до зарахування на місця держзамовлення.

Зарахування на контрактну форму навчання проводиться до 30 вересня.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, вступна кампанія 2017 року до ВНЗ була проблемною, але обійшлося без зривів у графіку.

Нагадаємо також,  у МОН повідомили кількість абітурієнтів зі всієї України на вступ до вишів. Так, вже понад 500 тис. абітурієнтів подали заяви на вступ до ВНЗ. Також абітурієнтам подовжили термін подачи заяв до вишів через проблеми з доступом до електронних кабінетів.

Як відомо, 11 липня Верховна Рада встановила фіксований обсяг державного замовлення на підготовку фахівців за всіма спеціальностями для вищих навчальних закладів на території Донецької та Луганської областей.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...