В ДФС приготували новий “сюрприз” власникам авто з іноземними номерами

В ДФС приготували новий “сюрприз” власникам авто з іноземними номерами
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Державна фіскальна служба підготувала законопроект, який передбачає введення штрафів для власників автівок на іноземних номерах у сумі вартості транспортного засобу, якщо машина перебувала на території держави більше 20 днів.

Про це повідомив заступник директора департаменту організації протидії митним правопорушенням ДФС Олексій Сівірін, передає “Народна правда” з посиланням на  “Інтерфакс-Україна“.

Loading...

За його словами, ДФС розробляла проект закону, що передбачає штраф у розмірі вартості автомобіля за перевищення перебування транспортного засобу на території країни понад 20 днів. Міністерство фінансів та Міністерство економічного розвитку і торгівлі вже погодили законопроект, нині документ перебуває в Державній регуляторній службі.

Крім того, Сівірін зазначив, що в окремих областях України митники спільно з Нацполіцією здійснюють рейди з виявлення порушень митного законодавства водіями автомобілів з іноземними номерами.

“Проблема в тому, що не так уже багато прав у поліції, ще менше прав у митників зупиняти таку машину. Були прецеденти, що співробітниця однієї з митниць просто викликала таксі з такими номерами до митниці, й потім складали протокол”, – зазначив Сівірін.

Нагадаємо, “Народна правда” писала про ситуацію в Україні з нерозмитненими автівками, а також розповідала про схеми при купівлі таких автомобілів.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...