Гройсман підвів підсумки вступної кампанії-2017 і вивів висновки

Гройсман підвів підсумки вступної кампанії-2017 і вивів висновки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству фінансів і Міністерству освіти і науки опрацювати можливість виділення бюджетних коштів на вдосконалення Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Сьогодні В.Гройсман провів спеціальну нараду за підсумками вступної кампанії 2017 року, де розглядалося це питання, повідомляє “Народна правда” з посиланням на прес-службу Кабміну.

Loading...

“Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив керівництву Міністерства фінансів і Міністерства освіти і науки опрацювати можливість виділення з бюджету коштів на вдосконалення Єдиної державної електронної бази з питань освіти, яка довела свою ефективність, але вимагає додаткової уваги для усунення всіх операційних недоліків”, – зазначено в повідомленні.

Присутня на нараді міністр освіти і науки Лілія Гриневич роз’яснила, що наявні проблеми передусім пов’язані із введенням нового програмного обслуговування.

Відповідно до укладеного договору, інститут-розробник програмного забезпечення протягом року зобов’язаний повністю усунути будь-які недоліки, розвинути і вдосконалити сервіси, які потрібні університетам. При цьому Міністр вибачилася перед абітурієнтами і працівниками приймальних комісій вищих навчальних закладів “за стресові умови роботи”.

“Головна перемога – це програмне забезпечення є державним і “приватники” не впливають на управління цим процесом. Це важливо з позиції безпеки. Дуже важливо, щоб система, яку сьогодні створює Міністерство освіти і науки, була відкритою, конкурентною, щоб молоді люди могли вступити в той навчальний заклад, який вважають, надасть можливість їм стати більш конкурентними і отримати більш якісні знання”, – цитує прес-служба слова прем’єра.

За даними Міносвіти, зараз відбулося зарахування на місця бюджетного замовлення, майже 90% вступників – зараховані, видані відповідні накази, триває перерозподіл залишку місць серед пільгових категорій, які мають переважне право на отримання місця державного замовлення. Міністерство також працює над вирішенням поточних проблем і проаналізує проблеми вступної кампанії, які виникали, зокрема щодо застосування “сільського коефіцієнта” та інших новацій, щоб не допустити їх у наступному році.

Нагадаємо, Володимир Гройсман також повідомив, коли українцям видадуть ID-паспорта з цифровим підписом.

Раніше прем’єр-міністр Гройсман роз’яснив принципи нової пенсійної реформи.

Також Володимир Гройсман прокоментував прибуття в Київ баржі з кавунами і привітав українців зі святом.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...