Під арештом: стало відомо про рішення суду у справі нардепа Полякова

Під арештом: стало відомо про рішення суду у справі нардепа Полякова
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Солом’янський районний суд Києва наклав арешт на всю нерухомість, якою володіє депутат Верховної Ради Максим Поляков, а також на автомобіль BMW, кошти й годинник. Спільна власність нардепа та інших осіб під арешт не потрапила.

Про це повідомив один із прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури “Українським новинам“, передає “Народна правда”.

“Суд наклав арешт лише на частину його майна. Наскільки пам’ятаю, арештовані автомобіль, гроші, вся його нерухомість згідно з декларацією й реєстром майнових прав”, – сказав він.

Зі слів прокурора САП, суд відмовився заарештувати майно, що перебуває у спільній власності Полякова.

Як відомо, нардеп від “Народного фронту” Максим Поляков є фігурантом справи щодо незаконного видобутку бурштину, як і виключений із фракції БПП Борислав Розенблат. Парламент дав згоду на притягнення їх до відповідальності.

19 червня детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали 7 осіб, причетних до вимагання та одержання неправомірної вигоди за сприяння іноземній компанії в здійсненні видобутку бурштину в Україні. За версією слідства, злочин вчинено за участі народних депутатів України. Наразі встановлена ймовірна причетність двох народних обранців – Максима Полякова та Борислава Розенблата. Дана операція відбувалась у співпраці з Федеральним бюро розслідувань (США) за участі спецагента НАБУ під прикриттям.

22 липня Поляков не з’явився в поліцію для отримання електронного браслета. НАБУ заявило, що має намір відкрити кримінальне провадження проти Полякова, якщо той не одягне електронний браслет. Сам депутат повідомив, що до нього з цього приводу ніхто не звертався.

1 серпня стало відомо, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура звернулася до суду з клопотанням про стягнення з народного депутата призначеної йому застави (304 тис. грн) до бюджету держави. Підставою для цього стало те, що Максим Поляков не виконав умови судового рішення щодо запобіжного заходу, зокрема, відмовився носити електронний браслет і здати паспорти.

Джерело: Народна Правда