Фанат Путіна Марадона заявив про готовність воювати за Венесуелу

Фанат Путіна Марадона заявив про готовність воювати за Венесуелу
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Марадона пообіцяв стати солдатом, щоб боротися за Венесуелу і президента Мадуро «проти імперіалізму». Таку заяву зробив в минулому великий аргентинський футболіст у своєму Facebook. Марадона давній шанувальник покійного венесуельського президента Уго Чавеса і нинішнього правлячого режиму в цій країні.

«Ми чавісти до самої смерті. І, коли Мадуро накаже, я одягну форму солдата заради свободи Венесуели, щоб боротися проти імперіалізму і тих, хто хоче скинути наші прапори», – написав Марадона, передає « Народна Правда».

Loading...

Завершив своє звернення Марадона такими словами – «Слава Чавесу! Слава Мадуро! Слава революції!».

Фанат Путіна Марадона заявив про готовність воювати за ВенесуелуДієго Марадона, визнаний ФІФА одним з кращих футболістів XX століття, неодноразово виступав на підтримку правлячого режиму в Венесуелі і персонально Ніколаса Мадуро.

У Венесуелі триває політична криза, пов’язана з протистоянням Мадуро і його прихильників з силами опозиції. У вуличних зіткненнях загинули понад 120 людей.

6 серпня група військових заявила про намір підняти повстання проти Мадуро. Влада придушила заколот на військовій базі, назвавши його терористичним актом.

Раніше повідомлялося, що Марадона визнав себе «фанатом Путіна» і висловив бажання якось взяти участь у проведенні ЧС-2018 в Росії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...