Двоє курсантів зі Львова отримали строк за кілерство

Двоє курсантів зі Львова отримали строк за кілерство
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області визнав винними двох курсантів Національної Академії Сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного у вчиненні вбивства на замовлення, вчиненого з корисливих мотивів групою осіб.

У суді доведено, що взимку 2016 року мешканка м. Славута, на грунті особистих неприязних стосунків вирішила вбити свого чоловіка. Оскільки останній після розлучення прагнув самостійно виховувати їхню спільну дитину, що не входило в її плани. Тож замовниця до найменших деталей спланувала з виконавцями хід злочину, пише “Народна Правда” з посиланням на прес-службу військової прокуратури.

Зокрема, один із курсантів Академії, діючи на замовлення 31-річної дружини покійного, завітав у гості до потерпілого і наніс численні удари молотком по голові чоловіка. У цей же час для підмоги в разі опору жертви за діями виконавця злочину спостерігав його спільник – товариш по навчанню.

Після цього холоднокровного вбивства курсанти залишили приміщення квартири і на потязі з Хмельниччини повернулися до м. Львова.

Суд призначив покарання у виді позбавлення волі строком по 15 років – замовнику вбивства та виконавцю, а також 12 років – співучаснику.

Окрім того, як додаткове покарання курсантам призначив конфіскацію всього їхнього майна, оскільки вони вчинили умисне вбивство ще й з користі.

Нагадаємо, на Полтавщині військовий продавав курсантам важкі наркотики.

Також нагадаємо, що Порошенко розповів, що буде з львівською військовою академією.

Джерело: Народна Правда