Стало відомо, які зміни очікують ЗНО в 2018 році

Стало відомо, які зміни очікують ЗНО в 2018 році
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Наступного року ЗНО з української мови і літератури складатимуть випускники не лише шкіл, а й професійно-технічних навчальних закладів і коледжів, а також буде кардинально оновлено тести з англійської мови.

Про це під час прес-конференції 10 серпня повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, пише “Народна правда” з посиланням на Українську правду.

Loading...

ЗНО для випускників ПТУ слугуватиме формою державної підсумкової атестації (ДПА).

“Це відбудеться вперше, дотепер ЗНО не застосовувалося у формі державної підсумкової атестації для випускників професійно-технічних закладів і коледжів. Це дасть можливість порівняти, який рівень підготовки є у школі, профтехзакладі й коледжі. Надалі ми плануємо сформувати єдині вимоги для оцінювання цих випускників”, – прокоментував рішення Карандій.

За словами Вадима Карандія, найбільше змін у 2018 році очікується у тестах з англійської мови.

Перш за все, з’явиться елемент оцінювання сприйняття мови на слух. Під час проходження ЗНО учні матимуть завдання з аудіювання.

Крім того, під час проведення тестування з англійської буде застосовано дворівневий підхід до оцінювання.

Учні, у яких в спеціалізованих школах чи класах з мовним ухилом англійська викладається 8 і більше годин на тиждень, складатимуть ЗНО рівня В2. Випускники загальноосвітніх шкіл широкого профілю – В1.

Третє нововведення ЗНО-2018 – це адаптація тестів з української мови та літератури, історії України й математики для людей з вадами зору.

Ці три пакети тестів було обрано, оскільки вони є найпопулярнішими серед абітурієнтів.

Раніше повідомлялося, що прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підвів підсумки вступної кампанії 2017 року.

Також раніше повідомлялося про безпрецедентні заходи контролю під час проведення ЗНО-2017.

Джерело: Народна Правда
загрузка...