“Армія” бойовиків нагадує мавп та орків, яких женуть на забій російські офіцери – солдат ізраїльської армії у АТО

”Армія” бойовиків нагадує мавп та орків, яких женуть на забій російські офіцери – солдат ізраїльської армії у АТО
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Колишній солдат ізраїльської армії Григорій Пивоваров народився у російському Петербурзі та жив там до дев’яти років. Фактично вже три роки воює за Україну в зоні АТО.

За ізраїльськими поняттями, зрада Батьківщини є найтяжчим злочином, гіршим за зґвалтування. Шкодити солдатам, зраджувати солдатів, торгувати паливом та зброєю, які потрібні солдатам – це дуже жорстке табу та гріх. Тому Григорій Пивоваров лютує через “крисятництво” у армії, і, зізнається,  що може навіть вистрелити.

Колишньому солдату ЦАХАЛу здається некоректним порівнювати рівень ізраїльської армії та української, однак за три роки безперервної війни українська армія стала однією з найбільш боєздатних у світі.

На його думку покращено постачання, йде модернізація озброєння, відбувається більш ретельна підготовка особового складу. Мінусів теж багато, але з ними можна впоратися, переконаний він, бо “Вавілонська вежа теж не за мить будувалася”.

“Армія” бойовиків же, на думку вояка, який служив у ізраїльскій піхоті особливого призначення для ведення боїв у важко доступних місцях, нагадує мавп та орків, яких женуть на забій російські офіцери. Після серйозного удару вони відразу розбігаються, кидаючи поранених, потім запитують перемир’я.

Щоб виправдати свої втрати, вигадують, що тут воює не українська армія, а якісь “супернайманці” з усього світу. Багатьох ідейних бойовиків поклали ще в 2014 році, хтось із них втратив глузд від побаченого на війні та лежить зараз в лікарні для душевнохворих. Зараз же, в основному, з нами воює російська армія. Там є трохи фахівців дуже високого рівня, але росіян на війні боятися не треба, бо вони воюють числом, а не вмінням.

Коли закінчиться контракт, учасник бойових дій Григорій Пивоваров сподівається отримати громадянство України та зайнятися внутрішнім туризмом

Україна прекрасна, переконаний він, і про неї можна дуже багато розповідати самим українцям.

Більш докладно про те, чому не треба боятися росіян на війні, читайте в авторському матеріалі “Народної Правди”: “Ізраїльський спецназівець в АТО: “Бойовики верещали як свині, розбігаючись по кущах“.

Джерело: Народна Правда