Сила в правді

Навігація

Ходорковський та Навальний повинні відкрито визнати конституційний переворот в РФ

Ходорковський та Навальний повинні відкрито визнати конституційний переворот в РФ
в Блоги/Закордонна правда/Політична правда

Путін, Медведєв і Голова Конституційного суду РФ Зорькін зробили переворот, президентські вибори 2018 роки не можуть бути легітимними за участю Путіна. Про це пише російський фінансист і блогер Слава Рабінович.

Конституційний максимум президентських повноважень, до злочинної медведєвської-для-путіна зміни 4 років на 6, обчислювався вісьмома роками. Тобто, не більше двох термінів поспіль. Двох термінів по чотири роки, підряд. Усе. Це є конституційним максимумом, і всі мантри про те, що, нібито, не підряд можна скільки завгодно, це, вибачте, для недоумкуватих.

Державний переворот був оголошений Медведєвим 24 вересня 2011 року, підтверджений Путіним і зацементований Зорькіним (Валерій Зорькін, Голова КС РФ. – «Народна Правда»). Таким чином, ці троє є державними злочинцями. Таким чином, нібито-президент Путін є самозванцем. Він є злочинцем, що ховається за маскою глави держави.

Ось, що я хотів би публічно почути від Ходорковського, Навального та інших опозиційних політиків.

І вибори президента в 2018 році, в яких є кандидат Путін, за визначенням не можуть бути легітимними. Як вони і не були легітимними в 2012 році.

Чому всі гадають про таймінг оголошення Путіним про свою участь, і ніхто, натомість, не говорить про те, що він є самозванцем і державним злочинцем, разом зі своїми подільниками Медведєвим і Зорькіним, і, замість того, щоб висуватися на чергову спецоперацію по інавгурації , він повинен йти до в’язниці?!

Якщо хтось мені скаже, що діюча (!!!) російська Конституція говорить про те, що російський президент може залишатися при владі довше, ніж Брежнєв, я просто покручу пальцем біля скроні і відправлю на консультацію до конституційного юристу (а ще краще, до лікаря).

Вибори президента 2018 року, в яких братиме участь Путін, свідомо є нелегітимними. І вони повинні розглядатися такими усіма громадянами РФ. З 24 вересня 2011 року в принципі, і з березня 2012 року зокрема, Путін є державним злочинцем і самозванцем.

Шановні Михайло Борисович і Олексій Анатолійович! А ви згодні з цими твердженнями? Якщо так, тоді скажіть те ж саме вголос, публічно!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Блоги

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: