“Я стріляю не в людей, а у звірину з автоматом” – солдат ізраїльської армії у АТО

”Я стріляю не в людей, а у звірину з автоматом” – солдат ізраїльської армії у АТО
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Колишній солдат ізраїльської армії Григорій Пивоваров народився у російському Петербурзі та жив там до дев’яти років. З травня 2014-го року воює за Україну в зоні АТО.

В Ізраїлі для чоловіків і жінок армія це стандартний етап життя. На службу всі дивляться позитивно, а багато хто сприймає це як пригоду. Для солдата нормально розповідати, в яких боях він був та скільки ворогів убив. Це сприймається як належне і ніхто, коли служить у війську, не говорить про гуманізм або високі матерії. Одягнув форму, значить ти повинен вбивати ворогів своєї держави. Все просто.

Чоловікові, який у ЦАХАЛ служив в піхоті особливого призначення для ведення боїв у важко доступних місцях, дивно, коли в Україні люди розповідають, що на війні можуть вбити і взагалі йти на війну – це небезпечно.

Григорій Пивоваров розуміє, що на нього полюватимуть снайпери і накривати “Гради””, але він також усвідомлює те, що поки він служить – хтось відпочиває, зустрічається з дівчатами, лежить на пляжі і для них він повинен викластися на максимум.

Усі сподіваються повернутися живими, а якщо не пощастить, то треба забрати побільше ворогів з собою. Міркувати ж про високі матерії на війні ні до чого, впевнений він.

Громадянин Ізраїлю приїхав в Україну під час Революції Гідності на прохання друга, який тоді був медиком на Майдані. Чоловік усвідомив, що український народ творить історію і намагається скинути пута “совка” та Росії, яка досі пропагує кріпосну психологію з панами та рабами.

Вже після Майдану, завдяки другові Саші Італійцю, справжньому патріоту, ми вирішили не споглядати, як ворог захоплює країну. Таким чином ізраїльтянин і опинився у зоні АТО. Сашка Італієць загинув в жовтні 2014 року, коли “Айдар” проривався на допомогу хлопцям з Вінницької Нацгвардії, які обороняли 32-ий блокпост.

Під час бою Григорій Пивоваров відключає усі почуття гуманізму, оскільки переконаний, що він стріляє не у людей, а у тварину з автоматами в руках і ніяких особливих емоцій не відчуває. Хіба що стає розважливим та уважним перед тим, як зробити постріл.

Більш докладно про те, чому не треба боятися росіян на війні, читайте в авторському матеріалі “Народної Правди”: “Ізраїльський спецназівець в АТО: “Бойовики верещали як свині, розбігаючись по кущах“.

Джерело: Народна Правда