Міністру соцполітики вказали на помилку у питанні харчування українців

Міністру соцполітики вказали на помилку у питанні харчування українців
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Правда про чиновників

Відомий економіст Борис Кушнірук зазначив, що він був шокований, почувши заяву міністра соціальної політики Андрія Реви щодо витрат українців на харчування. В інтерв’ю одному з каналів член уряду повідомив, що порівняно високі витрати українців на їжу пояснюються специфічною культурою харчування, тому рівень доходів і ціни на продукти, тут грають останню роль.

Коментуючи висловлювання міністра «Народній Правді» Кушнірук повідомив, що Рева сказав дуже некоректну з точки зору економіки річ, і це показало його низький рівень знань.

Loading...

«Це відразу підхопили російські ЗМІ. Я не повірив, і вирішив перевірити чи є ця інформація на вітчизняних ресурсах. Це просто жахливо, без емоцій це коментувати неможливо. Я повинен або лаятися нецензурними словами, або зазначити, що міністр сказав дуже, дуже і дуже некоректну з точки зору економіки річ. Слова міністра, на превеликий жаль, показують як рівень економічних знань, так і загальної культури. Якщо рівень знань і розуміння того, що відбувається у міністра соцполітики на подібному рівні, то що тут можна говорити?», – сказав Кушнірук.

Джерело: Народна Правда
загрузка...