Сила в правді

Навігація

«Програма роззброєння від Путіна»: Соцмережі висміяли вибух в РФ ракети С-200, яку здали на металобрухт

«Програма роззброєння від Путіна»: Соцмережі висміяли вибух в РФ ракети С-200, яку здали на металобрухт
в Публікації

У четвер, 10 серпня, в тихому російському містечку Чита прогримів потужний вибух, який просто шокував місцевих жителів. З’ясувалося, що в пункті прийому металобрухту вибухнула ракета з комплексу (ЗРК) С-200 “Ангара”. В результаті інциденту загинули дві людини і отримав поранення третій. Момент вибуху потрапив на відеореєстратор автомобілістів.

Користувачі соціальних мереж не змогли утриматися від “гарячих” коментарів після цього інциденту, який буквально «підірвав» медійний простір всіх сусідніх країн, зазначає видання «Народна Правда».

«Це та країна, що здатна ядерним попелом, ну-ну», – зазначив один з користувачів. Інші також були шоковані інцидентом і запропонували Росії здати на металобрухт всі існуючі ЗРК.

Є й такі, які порадили Кремлю продати комплекси якимось терористам, як вже було з іншим озброєнням.

«Програма роззброєння від Путіна»: Соцмережі висміяли вибух в РФ ракети С-200, яку здали на металобрухт «Програма роззброєння від Путіна»: Соцмережі висміяли вибух в РФ ракети С-200, яку здали на металобрухт «Програма роззброєння від Путіна»: Соцмережі висміяли вибух в РФ ракети С-200, яку здали на металобрухт «Програма роззброєння від Путіна»: Соцмережі висміяли вибух в РФ ракети С-200, яку здали на металобрухт «Програма роззброєння від Путіна»: Соцмережі висміяли вибух в РФ ракети С-200, яку здали на металобрухт «Програма роззброєння від Путіна»: Соцмережі висміяли вибух в РФ ракети С-200, яку здали на металобрухт «Програма роззброєння від Путіна»: Соцмережі висміяли вибух в РФ ракети С-200, яку здали на металобрухт «Програма роззброєння від Путіна»: Соцмережі висміяли вибух в РФ ракети С-200, яку здали на металобрухт «Програма роззброєння від Путіна»: Соцмережі висміяли вибух в РФ ракети С-200, яку здали на металобрухт «Програма роззброєння від Путіна»: Соцмережі висміяли вибух в РФ ракети С-200, яку здали на металобрухт  «Програма роззброєння від Путіна»: Соцмережі висміяли вибух в РФ ракети С-200, яку здали на металобрухт

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те,  як соцмережі відреагували на нові санкції проти РФ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Публікації

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: