Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Стало відомо про смерть популярного російського актора

Стало відомо про смерть популярного російського актора

Стало відомо про смерть популярного російського актора
в Закордонна правда/Новини

У ніч на суботу, 12 серпня, на 73-му році життя у Санкт-Петербурзі помер народний артист Росії Віктор Смирнов, який в останні роки життя боровся з важкою хворобою. Разом із тим, до останніх днів життя Віктор Смирнов жив повнокровним творчим життям.

Про це повідомляється на сайті Александрінського театру, інформує “Народна Правда”.

У Александрінському театрі він працював з 1983 року, його першою роботою на сцені стала роль Пугачова у виставі “Капітанська дочка”. На сцені Александрінського театру Смирнов зіграв 50 ролей.

“В останні роки Віктор Федорович боровся з серйозною хворобою, але його творче життя до останнього дня було повнокровним. Артист залишався вірним служінням Александринскому театру і був незамінний у багатьох провідних спектаклях”, – йдеться в повідомленні колег.

Крім театру Смирнов грав і в кіно. Зокрема, він знімався в “Майстрі і Маргариті”, “Борисі Годунові”, а також серіалах “Убойна сила” , “Вулиці розбитих ліхтарів” і “Ліквідація”.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, у липні в Москві помер актор театру і кіно Володимир Толоконніков. Він відомий за цілою низкою картин і вистав, а вершиною його кар’єри стало виконання ролі Поліграфа Шарикова – головного героя повісті Михайла Булгакова «Собаче серце», екранізованої в 1988 році.

Нагадаємо також, у віці 67 років помер радянський підприємець Артем Тарасов, який в 1989 році отримав першу в Радянському Союзі легальну зарплату розміром в три мільйони рублів.

Крім того, наприкінці червня на 48 році життя помер колишній соліст відомого гурту “Іванушки International” Олег Яковлєв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: