Стала відома причина нових обшуків СБУ та ГПУ в Укргазвидобуванні

Стала відома причина нових обшуків СБУ та ГПУ в Укргазвидобуванні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Укргазвидобування повідомило, що у понеділок, 14 серпня, в офісах підприємства проводяться обшуки співробітниками Генеральної прокуратури (ГПУ) і представниками Служби безпеки (СБУ). В ході слідчих дій здійснюється виїмка деяких документів.

У прес-службі ПАТ “Укргазвидобування” сказано, що обшуки проводяться за постановою Печерського райсуду Києва від 11 серпня, інформує видання «Народна Правда».

Loading...

Клопотання надійшло від департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України.

“Згідно з ухвалою суду, вилученню підлягають первинні фінансово-господарські документи, пов’язанні з відносинами ПАТ “Укргазвидобування” та компаніями Tacrom Services S. R. L (Румунія), ДП РУП ВО Бєлоруснєфть (Республіка Білорусь). Зазначені документи стосуються проведення у 2016-2017 роках ГРП та капітального ремонту свердловин: інженерні звіти, плани робіт, проекти розроблення родовищ та інша важлива для діяльності компанії інформація”, – зазначили в компанії.

В свою чергу ПАТ “Укргазвидобування” наголошує, що вилучення важливої для технологічного процесу документації та масові виклики на допити технічних керівників апарату УГВ та філій компанії можуть дестабілізувати роботу Товариства, що негативно вплине на виконання найбільшим газовидобувним підприємством України урядової програми зі збільшення видобутку природного газу.

Нагадаємо, останній раз обшуки в Укргазвидобуванні проводились на минулому тижні.

Також варто зазначити, що Укргазвидобування поскаржилось на жорсткий тиск з боку Мін’юсту.

Джерело: Народна Правда
загрузка...