Порошенко затвердив стипендії дітям загиблих українських журналістів

Порошенко затвердив стипендії дітям загиблих українських журналістів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Український президент Петро Порошенко призначив стипендії дітям трьох журналістів. Вони загинули при виконанні своїх службових обов’язків в зоні проведення АТО та під час Майдану в Києві.

Президент Петро Порошенко своїм указом установив стипендії дітям трьох українських журналістів, загиблих під час виконання службових обов’язків, йдеться у повідомленні на сайті голови держави, інформує Народна Правда.

Відповідно до підписаного ним у вівторок, 15 серпня, указу президентські стипендії отримуватимуть діти військового журналіста телеканалу ВМСУ “Бриз” Дмитра Лабуткіна, фотокореспондента газети “Сегодня” Сергія Ніколаєва та журналіста газети “Весті” В’ячеслава Веремія. Президентська стипендія для дітей загиблих журналістів становить 1500 грн.

Прес-офіцер Дмитро Лабуткін загинув у районі проведення Антитерористичної операції (АТО) 15 лютого 2015 року під час боїв за Дебальцеве. Журналіст перебував у підбитому бойовиками БТР, що вирушив евакуювати мирних мешканців. Посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Фотокореспондент газети “Сегодня” Сергій Ніколаєв загинув 28 лютого 2015 року. Журналіст потрапив під мінометний обстріл у районі населеного пункту Піски Донецької області.

Журналіст В’ячеслав Веремій загинув під час протистоянь на Майдані 19 лютого 2014 року. Невідомі в камуфляжі спочатку побили журналіста, а потім вистрілили йому в спину. Внаслідок поранень, несумісних з життям, він помер у лікарні. Його включено до складу героїв Небесної Сотні.

Нагадаємо, днями АП оприлюднила суму витрат Порошенка з держбюджету на відрядження.

Джерело: Народна Правда