Шабуніну загрожує до 5 років ув’язнення: названа причина

Шабуніну загрожує до 5 років ув’язнення: названа причина
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Глава Центру протидії корупції Віталій Шабунін підозрюється за статтями про «загрозу і побиття журналіста». Правоохоронні органи вже ведуть розслідування щодо конфлікту чиновника з кореспондентом Всеволодом Філімоненко.

Про це повідомляє громадська організація «Центр протидії корупції», яка посилається на слідчого, що веде дане розслідування, інформує видання «Народна Правда».

Саму підозру вручати у середу, 16 серпня, в Дніпровському відділку Нацполіції. Також у середу суд обиратиме запобіжний захід для Шабуніна – особисте зобов’язання або арешт. Голові правління ЦПК загрожує обмеженням або позбавленням волі на строк до п’яти років.

Зазначається, що після удару Шабуніна Філімоненко сам викликав собі швидку і відмовився від госпіталізації та допомоги лікарів. Журналісти зафіксували цю відмову на відео і самі були її свідками.

Нагадаємо, раніше Шабунін розповів як «чиновник-невдаха від БПП» приніс йому повістку до військкомату. Також варто зазначити, що Шабунін зазнав нападу з застосуванням газового балончика.

Джерело: Народна Правда