«Здрастуй, Росія!»: українських школярів нагородили поїздкою в Москву і Санкт-Петербург

«Здрастуй, Росія!»: українських школярів нагородили поїздкою в Москву і Санкт-Петербург
Автор Кравченко Станіслав в Новини/Соціальна правда
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

12 серпня в Російському центрі науки і культури в Києві відбулася зустріч з групою українських школярів, що прямують до Москви і Санкт-Петербург для участі в навчально-освітній програмі Росспівробітництва «Здрастуй, Росія!».

Про це повідомляє офіційний сайт організації, передає “Народна правда”.

Loading...

Серед 70 учасників поїздки – переможці міжнародних і всеукраїнських олімпіад і конкурсів з російської мови, історії та культури, активні учасники гуманітарних проектів Представництва Росспівробітництва.

Супроводжувати їх будуть кращі викладачі російської мови  з різних регіонів України.«Здрастуй, Росія!»: українських школярів нагородили поїздкою в Москву і Санкт-Петербург

Виступаючи на зустрічі, вчитель російської мови однієї з київських шкіл Анна Іванівна Новикова сказала: «Діти з нетерпінням чекали на цю поїздку, готувалися до неї: адже вони на власні очі побачать всесвітньо відомі історичні пам’ятники, відвідають численні музеї та цікаві виставки. Але важливо ще й те, що у них буде можливість зустрітися зі своїми однолітками з Росії та багатьох інших країн світу, розповісти їм про Україну, подружитися ».

Участь у зустрічі взяли також участь молоді історики і педагоги, які беруть участь в серпневих освітніх поїздках по лінії уряду Санкт-Петербурга.

Нагадаємо раніше стало відомо про ліквідацію шкіл з російською мовою викладання на Херсонщині.

Також варто відзначити, що в Вірменії відмовилися надавати офіційний статус російській мові.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...