Гройсман повідомив «гарну новину» про Укргазвидобування

Гройсман повідомив «гарну новину» про Укргазвидобування
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Компанія Укргазвидобування підписала контракти на буріння свердловин в Полтавській області. Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Два контракти підписані з хорватською компанією Crosco Integrated Drilling & Well Services Ltd. Як запевнив прем’єр, це перший в історії найбільшої газодобувної компанії України проект з іноземним підрядником, де буде застосовано суперсучасне бурове обладнання.

«З одного боку, цей проект є результатом наших зусиль по залученню інвесторів і розширення ділового співробітництва з європейським бізнесом, про що йшла мова в тому числі і під час мого недавнього візиту в Хорватію. У той же час через такі проекти ми підсилюємо власний економічний потенціал», – написав Гройсман на своїй сторінці в Facebook.

Loading...

Голова українського уряду також пояснив – «В даному випадку – проект сприятиме вирішенню завдання досягнення енергетичної незалежності за рахунок збільшення власного газовидобутку, яку Уряд поставив в минулому році».

Гройсман повідомив «гарну новину» про Укргазвидобування

У липні повідомлялося, що обсяги видобутку газу в Україні знаходяться на п’ятирічному максимумі.

Разом з тим в компанії Укргазвидобування скаржилися на тиск з боку Мін’юсту. Силові органи раніше провели в офісах компанії обшуки.

Джерело: Народна Правда