Мінфін пояснив, скільки грошей з кишень українців витратять на перепис населення

Мінфін пояснив, скільки грошей з кишень українців витратять на перепис населення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Співробітники Міністерства фінансів завершили оцінку вартості проведення Всеукраїнського перепису населення. Всього на здійснення заходів необхідно 2 мільярди 244 мільйони 420 тисяч гривень.

Цю цифру Мінфін вказав в листі до головних розпорядників бюджетних коштів, які займаються підготовкою запитів до проекту державного бюджету на наступний рік, інформує видання «Народна Правда» з посиланням на “Українські новини“.

Loading...

“Міністерству економічного розвитку і торгівлі України, як головному розпоряднику коштів державного бюджету (для Держстату), на здійснення заходів, пов’язаних з підготовкою до проведення перепису та погашення кредиторської заборгованості Держстату минулих років, додатково передбачені в 2018 році – 111 млн 060,7 тис. гривень, у 2019 році – 113 млн 590,5 тис. гривень, у 2020 році – 2 млрд 019 млн 769,4 тис. гривень”, – йдеться у ньому.

Зазначається, що всеукраїнський перепис населення повинні провести у 2020 році.

Нагадаємо, раніше у Мінфіні назвали ключову вимогу МВФ до податківців України. Крім цього, глава Мінфіну повідомив, коли Рада розгляне пенсійну реформу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...