Подальша торгівля з РФ матиме катастрофічні наслідки для України

Подальша торгівля з РФ матиме катастрофічні наслідки для України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Соціальна правда

На фоні зростання обороту торгівлі України з країною-агресором РФ, у суспільства виникає все більше питань до влади. Це, в поєднанні з іншими внутрішніми та зовнішніми чинниками, може мати для діючої влади погані наслідки.

Про це в своєму блозі на Народній Правді зазначив військовий експерт, координатор групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець. «Чим все це може закінчитися? Відповідь очевидна – при невеликих «технічних» зусиллях Кремля (головним чином в сфері фінансів та електоральних арен) і синхронних зусиллях його прихованих українських адептів, «угвинчених» у патріотично-радикальний фланг української політичної тусовки, нинішня українська влада зноситься досить швидко і практично безболісно. Як наслідок – поразка у війні», – заявив Машовець.

Loading...

Ще одним наслідком для влади та для України в цілому, на думку експерта, стане крах так званих «реформ», про які сьогодні багато говорять високопосадовці з Печерських пагорбів. «Тісні комерційні відносини українського та російського бізнесу просто ніяким боком не вкладаються в сучасні принципи ведення бізнесу, прийняті в цивілізованому світі й зокрема на Заході, куди так рветься нинішня українська влада. Неможливо одночасно боротися з корупцією і роздавати преференції російським компаніям, нехай навіть замаскованим «під західні або українські», де корупційні дії розглядаються як «вид економічної діяльності», через кулуарні домовленості з ними. Це цілком зрозуміло та цілком очевидно – чим це може закінчиться… Реформи просто стихнуть. В кінцевому підсумку – все той же реванш проросійських сил та завуальована капітуляція перед агресором», – підкреслив Машовець.

І, нарешті, третім наслідком, який стосується безпосередньо президента Петра Порошенка, стане повна втрата довіри суспільства до нього, а особливо, з боку військових та інших силових структур. «Припустимо, генералам ще можна, наприклад, пояснити – чому російський бізнес, який має пряме відношення до фінансування їх ворогів, продовжує і продовжуватиме контролювати більшу частину українських обленерго. Однак, взводним і ротним, тим більше їх підлеглим, які не тямущі в глобальній економіці та економічних взаємозв’язках різних елементів економіки держави, це буде зробити не в приклад складніше. Прочитавши в якомусь «тирнеті» або послухавши який-небудь «Ньюс Ван» про те, як «Порошенко продає країну», такий воїн обов’язково почне ставити вельми специфічні питання, зрештою, собі самому. Чим може закінчитися? Правильно – тою ж таки поразкою», – резюмував військовий експерт Костянтин Машовець.

Джерело: Народна Правда