Апеляційний суд виніс несподіване рішення у справі бразильського найманця з «ДНР» Лусваргі

Апеляційний суд виніс несподіване рішення у справі бразильського найманця з «ДНР» Лусваргі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції у справі бразильського найманця Рафаеля Лусваргі і повернув справу на судове розслідування.

Як повідомляє кореспондент «Народної Правди» із залу суду, апеляційний суд Києва задовольнив вимоги Лусваргі та його адвоката, скасувавши рішення суду першої інстанції про 13 років позбавлення волі для бразильського найманця, відправивши справу на повторне досудове розслідування.

Loading...

Як повідомлялося раніше, в четвер, 17 серпня, апеляційний суд почав розгляд справи Лусваргі. Йому надали перекладача. Охороняли найманця бійці Нацгвардії.

У своїй промові Лусваргі заявив, що українські правоохоронці нібито порушили його права, законодавство і під час затримання нібито вибили зуб.

Прокурор не згоден ні з доводами Лусваргі, ні з доводами його адвокатів.

Під час розгляду апеляції Рафаель Лусваргі перебував у Лук’янівському СІЗО в одиночній камері, як це було передбачено Печерським райсудом Києва заради ізоляції Лусваргі від інших в’язнів СІЗО – з огляду на скарги Рафаела на побиття.

Пізніше засідання Апеляційного суду Києва у справі Лусваргі декілька разів відкладали. Причиною перенесення 21 червня стало те, що адвокат бразильського терориста Валентин Рибін не зміг прийти на засідання, бо займався “справою 2 травня” у Чорноморську.

Лусваргі є сталіністом із Бразилії, колишнім найманецем Французького іноземного легіону. На Донбасі Лусваргі був поранений під ДАПом. Він заявляв, що воював “за єдину Росію від Дубліна до Сіетла”. Хвалився, що вбив принаймні чотирьох українців.

Під час затримання правоохоронці виявили у бойовика іноземний паспорт, військовий квиток т.зв. “ДНР”, наказ за підписом Стрєлкова про нагородження медаллю за бойові заслуги.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...