Україна запустила мовлення телеканалів на Крим

Україна запустила мовлення телеканалів на Крим
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Соціальна правда

У Чонгарі почалася трансляція п’яти українських каналів на територію Криму. Поки трансляція проводиться в тестовому режимі, але вже з 1 вересня потужність передавачів планується збільшити, а з 1 листопада сигнал повинен бути ще посилений, що дозволить поліпшити якість і дальність прийому сигналу.

Член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинский повідомив в Facebook оптимістичну новину – з телевежі в селі Чонгар (Херсонська область) почалося мовлення на територію Криму, передає «Народна Правда».

Loading...

За словами Костинського, поки трансляція ведеться в тестовому режимі і в ефір видаються передачі п’яти телеканалів: «UA: КРИМ», «П’ятий канал», ICTV, «Прямий канал» і «Чорноморська ТРК». В майбутньому число каналів може вирости до десяти.

Костинский також зазначив, з посиланням на главу компанії «Телемережі України» Петра Семерея, що з 1 вересня потужність передавачів буде збільшена до 0,3 кВт, а з 1 листопада – до 1 кВт, що дозволить поліпшити якість і збільшити дальність прийому.

Україна запустила мовлення телеканалів на КримВишка в Чонгарі встановлена ​​в безпосередній близькості до кордону з Кримом, і тому радіосигнал з неї приймається в околицях Сімферополя. Разом з тим окупаційна влада Криму має намір блокувати трансляцію українських телеканалів спрямованим випромінюванням місцевих каналів.

Раніше повідомлялося, що Нацрада вибрала телеканали, яким довірять мовлення на Крим.

Також повідомлялося про будівництво телевежі для мовлення в Луганській області.

Джерело: Народна Правда