Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Вчені знайшли планету, яка врятує землян від вимирання

Вчені знайшли планету, яка врятує землян від вимирання

Вчені знайшли планету, яка врятує землян від вимирання
в Закордонна правда/Новини/Соціальна правда

Як відомо, вчені не сумніваються, що людство приречене на вимирання згодом. Разом з тим, їм вдалося з’ясувати, що існує планета, здатна в перспективі допомогти зберегти земну популяцію.

Відповідно до думки світових фахівців в області космосу, за орбітою Плутона розташована невідома сучасній науці Планета Х, яка в далекому майбутньому зможе врятувати людство від вимирання, повідомляє Народна Правда з посиланням на vistanews.ru.

За словами провідних світових вчених, в даний час Планета Х несе для людства смертельну загрозу. Невідомий сучасній науці космічний об’єкт зближується із Землею протягом останніх 540 мільйонів років.

Якщо ситуація не зміниться найближчим часом, у відносно недалекому майбутньому Планета Х і Земля можуть зіткнутися. В результаті даної катастрофи людство вимре, а обидва космічних об’єкта розлетяться на дрібні шматочки.

Однак, існує думка, що вищеописана ситуація не відбудеться через більш раннє перетворення Сонця у вогняного гіганта неймовірних розмірів, який спалить Землю. В такому випадку Планета Х стане порятунком як для людства, так і для органічного життя в цілому. Повідомляється, подібне може статися через 4,5 мільярда років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: