Теракт в Барселоні: чому Путін та Медведєв повинні мовчати

Теракт в Барселоні: чому Путін та Медведєв повинні мовчати
Автор Желізняк Олександр в Блоги/Закордонна правда

У четвер, 17 серпня, в Барселоні стався теракт – мікроавтобус врізався в натовп людей. Постраждали, щонайменше, 90 людей, є інформація про 12 загиблих. Співчуття з приводу теракту, в той же день висловили президент РФ Володимир Путін та прем’єр-міністр Дмитро Медведєв. Зокрема, Путін назвав інцидент жорстоким та цинічним злочином, вчиненим проти мирних громадян. Про те, чому Володимир Путін і Дмитро Медведєв в даному випадку не мають права висловлювати співчуття, пише фінансист та блогер Слава Рабинович.

Теракт в Барселоні: чому Путін та Медведєв повинні мовчатиВсього два місяці тому я багато разів ходив по цьому відрізку бульвару La Rambla (в Барселоні, де був здійснений теракт – «Народна Правда») Тоді мені це місце здавалося раєм. Сьогодні (17 серпня, – “Народна Правда”) воно перетворилося на пекло.

І в цей трагічний день мені найменше хочеться бачити в ЗМІ офіційні вираження співчуття від міжнародних терористів та військових злочинців Путіна та Медведєва (які вже виступили зі своїми цинічними заявами).

Західний світ знає, що робити, щоб вбивства мирних громадян припинилися. А Путін і Медведєв не мають права висловлювати ніяких співчуттів.

«Влада Каталонії офіційно підтвердила затримання двох осіб» (відповідальність за скоєння теракту взяла на себе терористична організація ІДІЛ, – “Народна Правда”).

А треба було чотирьох. І двох з них – до Гааги.

А взагалі, жахливі новини, що тут можна сказати.

Джерело: Народна Правда