У Каталонії самоліквідувалися організатори серії терактів

У Каталонії самоліквідувалися організатори серії терактів
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У притулку терористів в муніципалітеті Альканар стався вибух під час спроби виготовлення вибухівки. На місці події поліція виявила останки трьох людей. Є підозри, що під час вибуху загинув і імам мечеті, який причетний до організації серії терактів, що відбулися в останні дні в Каталонії.

У момент вибуху в притулку могли перебувати до п’яти чоловік, хоча поліцейські виявили останки щонайменше трьох тіл, передає «Народна Правда» з посиланням на повідомлення El Pais.

Loading...

За даними газети, терористи намагалися зробити вибухівку за допомогою бутану і пропану. Також повідомляється, що до теракту може бути причетний імам мечеті міста Ріполь, ймовірно він мав безпосереднє відношення до організації недавніх терактів. Видання зазначає, що до атак в Барселоні і Камбрілсі в цілому причетні 13 осіб.

Як відомо, 17 серпня фургон в’їхав у натовп людей в туристичному центрі Барселони – в районі пішохідної вулиці Рамбла. Через кілька годин фургон в’їхав в групу людей в Камбрілсі в 120 км від Барселони. Відповідальність за теракт взяло на себе угрупування «Ісламська держава».

В рамках розслідування теракту було затримано чотирьох осіб, ще четверо були оголошені в розшук. За останніми даними, в результаті нападів загинули 15 осіб, сотні отримали поранення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...