Влади Іспанії та Каталонії розійшлися в оцінці ступеня ліквідації мережі терористів

Влади Іспанії та Каталонії розійшлися в оцінці ступеня ліквідації мережі терористів
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Каталонії не поділяють оцінку офіційного Мадрида про знешкодження мережі терористів, яка зробила теракти в Барселоні і Камбрільсі. У суботу, 19 серпня, голова МВС Іспанії Хуан Ігнасіо Зойдо заявив, що терористична мережа знищена, оскільки більшість її членів затримані або мертві.

На сьогодні п’ять з 12-ти членів терористичної мережі вбиті, четверо затримані. Але влада Каталонії з цією тезою не погоджуються.

Loading...

«Поліція Каталонії веде розслідування, координуючи свої дії з національною поліцією та громадянської гвардією. Ми проінформуємо, коли будемо вважати, що мережа терористів знищена», – заявив речник поліції Каталонії Альберт Олива, передає «Народна Правда» з посиланням на повідомлення El Pais.

Міністр внутрішніх справ Каталонії Жоахім Форн наполягає, що терористична мережа не ліквідована, оскільки двоє або троє її членів втекли.

Як відомо, в розшуку знаходиться головний підозрюваний – 22-річний марокканець Юнес Абуякуб, який був за кермом вантажівки в Барселоні. 17 серпня в туристичному центрі Барселони водій фургона наїхав на перехожих. Згодом в туристичному містечку Камбрільс терористи планували аналогічний теракт, але поліція їх ліквідувала.

В результаті двох терактів в Іспанії загинули не менше 14 людей, ще понад 130 постраждали.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...