Глава Пентагону анонсував важливу заяву на День Незалежності у Києві

Глава Пентагону анонсував важливу заяву на День Незалежності у Києві
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Міністр оборони Сполучених Штатів Джеймс Меттіс заявив, що під час візиту в Україну у День Незалежності 24 серпня підкреслить зобов’язання США щодо стратегічного партнерства та підтримки суверенітету і територіальної цілісності України.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Пентагону, інформує “Народна Правда”.

Loading...

«Я їду в Україну, щоб відзначити День Незалежності, і щоб переконатися у тому, що вони знають, як ми усвідомлюємо цінності і те, що вони намагаються зробити спираючись на свою історію», — заявив глава Міноборони США.

Меттіс підтвердив свої плани зустрітися з Петром Порошенком та міністром оборони України Степаном Полтораком, а також відвідати парад на День Незалежності.

Глава Пентагону зазначив, що розуміє труднощі у встановленні в Україні демократії, особливо в умовах порушення Росією територіальної цілісності країни.

Крім того він повідомив, що підтримує і зусилля держсекретаря США Рекса Тіллерсона щодо співпраці із союзниками НАТО та Україною, «що включає у себе негайне припинення вогню, розведення сил і безперешкодний доступ до моніторингу ОБСЄ (на Донбасі)».

Нагадаємо, голова оборонного відомства США Джеймс Меттіс відвідає Київ в День Незалежності України.

Нагадаємо також, міністр оборони США Джеймс Меттіс різко висловився про політику Володимира Путіна.

Крім того,  в НБУ попередили про можливість хакерської атаки в День незалежності України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...