Лавров пожалів американських громадян: зривати зло не будемо

Лавров пожалів американських громадян: зривати зло не будемо
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Політична правда

Голова МЗС РФ Сергій Лавров відреагував на рішення влади США обмежити видачу американських віз росіянам. Разом з тим російський міністр пообіцяв, що дзеркальних заходів на рішення влади США не буде, але в той же час підкреслив, що в діях США простежується логіка попередньої адміністрації Барака Обами.

За словами Лаврова, «американські автори цих рішень затіяли чергову спробу викликати невдоволення російських громадян діями російської влади». «Це логіка відома. Це логіка тих, хто організовує кольорові революції. І це інерція адміністрації Обами в чистому вигляді», передає «Народна правда» слова російського міністра, сказані на брифінгу для журналістів.

Глава зовнішньополітичного відомства Росії підкреслив, що американські рішення треба ще вивчити – «Можу сказати одне. Ми не будемо зривати зло на американських громадян. Якщо хтось розраховував, що поганий приклад заразливий, то він сильно помилявся».

Раніше посольство США в Москві оголосило, що видача імміграційних віз росіянам буде припинена з 23 серпня. З 1 вересня видача дозволів на в’їзд в США буде відновлено лише в Москві.

У пояснювальній записці посольства підкреслюється, що введені обмеження на видачу неімміграційних віз продовжать діяти до тих пір, поки будуть зберігатися обмеження чисельності співробітників дипломатичної місії.

 

Джерело: Народна Правда