Священиків в Австралії зобов’язали порушити канонічне право

Священиків в Австралії зобов’язали порушити канонічне право
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Соціальна правда

Спеціальна комісія з питань інституційного реагування на сексуальне насильство в Австралії рекомендувала священикам звітувати про всі випадки злочинів, почутих під час сповіді. Згідно з рекомендацією, наданою в звіті Комісії, священики жодним чином не повинні звільнятися від вимог звітувати про це.

Очікується, що таке рішення спричинить опір церкви, адже її служителі не можуть розкривати інформацію, почуту під час сповіді, передає «Народна Правда» з посиланням на повідомлення National Catholic Reporter.

Loading...

Глава австралійських католицьких єпископів Денис Харт вважає, що сповідь є основоположною частиною свободи віросповідання, яка повинна продовжувати бути визнана австралійським законодавством.

Однак в останні роки в Католицькій церкві відбулися зміни, зокрема про необхідність поправок канонічних принципів активно говорять в Австралії.

Відомо, що згідно єпископської директивою про сексуальне насильство по відношенні до дітей, опублікованій в 2010 році, священнослужитель має право заявити до відповідних правоохоронних органів про скоєний злочин за умови відсутності заперечення з боку жертви або її представника.

Джерело: Народна Правда
загрузка...