У Макіївці та Горлівці розлючені місцеві мешканці відлупцювали бойовиків

У Макіївці та Горлівці розлючені місцеві мешканці відлупцювали бойовиків
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На окупованому Донбасі росте напруга та несприйняття місцевими мешканцями російських найманців та бойовиків, котрі у нетверезому стані постійно погрожують людям.

Як повідомила українська розвідка, у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк), 2 (Луганськ) АК ЗС РФ продовжуються правопорушення, скоєні військовослужбовцями проти місцевого населення, що обумовлено збільшенням, після чергової ротації, чисельності у складі підрозділів російських окупаційних військ осіб з кримінальним минулим та низькими морально-психологічними якостями, передає «Народна Правда».

Loading...

Зокрема група військовослужбовців 5 окремої мотострілецької бригади (Макіївка) після надмірного вживання алкогольних напоїв спровокувала бійку з місцевими мешканцями, які відмовилися виказувати їм повагу та пригощати спиртним. Шістьох учасників бійки (у т.ч. чотирьох військовослужбовців) з травмами різного ступеня тяжкості було доставлено у міські медичні заклади.

А в н.п. Горлівка місцеві мешканці здійснили “самосуд” над військовослужбовцем 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка), який перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння порушував громадський порядок, погрожуючи особистою зброєю. Внаслідок побиття російський військовий отримав чисельні забої тіла, у т.ч. відкриту черепно-мозкову травму;

Окрім того два військовослужбовці 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) перебуваючи у нетверезому стані пограбували квартиру місцевої мешканки.

У Макіївці та Горлівці розлючені місцеві мешканці відлупцювали бойовиків

Нагадаємо, раніше повідомлялось, керівництво «Л/ДНР» через серйозний брак особового складу вирішило провести реєстрацію 17-річних підлітків, щоб призвати їх на військову службу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...