У США створили революційні рукавиці для армії

У США створили революційні рукавиці для армії
Автор Желізняк Олександр в Новини

Фізикам зі Сполучених Штатів Америки вдалося розробити наноматеріал, який здатний розігріватися до «плюсових» температур навіть в найлютіші морози. При цьому для підживлення матеріалу потрібна звичайна АА-батарейка. Цей матеріал спеціально розробили для американської армії.

Про це повідомляє видання «Народна Правда» з посиланням на ScienceDaily.

Loading...

Розробка була представлена ​​на щорічній зустрічі хімічного товариства США, яка відбулася у Вашингтоні.

Творці цих рукавичок зазначають, що їх розробка зможе захистити десантників від оніміння кінцівок, якщо вони будуть висаджуватись в Арктиці.

Вченим вдалося створити бавовняну тканину, яка зможе нагріти себе до 37 градусів Цельсія всього за хвилину, використовуючи батарейку або елемент живлення від наручного годинника. Рукавички з подібною тканини будуть набагато легші і тонші, ніж їх вовняні, шкіряні або синтетичні аналоги, що дозволить солдатам краще переносити навантаження і проявляти себе в бою.

Цей матеріал складається з трьох компонентів – бавовняної тканини, уплетених в неї нанониток зі срібла і полімерного покриття, що захищає метал від контакту з водою, але при цьому пропускає повітря.

У США створили революційні рукавиці для армії

Нагадаємо, раніше вчені зробили відкриття, яке допоможе нагодувати весь світ. Також вчені з Японії завершили тести першої в світі океанської системи отримання електроенергії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...