В Росії оцінили потенціал можливих наступників Путіна

В Росії оцінили потенціал можливих наступників Путіна
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Згідно створеному рейтингу політиків найбільш ймовірними наступниками на зміну Путіну виглядають Медведєв, Собянін, Дюмін. Прем’єр-міністр Дмитро Медведєв, який уже обіймав президентську посаду в РФ, найбільш очікуваний претендент, зокрема за цим параметром він перевершує нинішнього ніж у мера Москви Сергія Собяніна. Обом кандидатам поступається тульський губернатор Олексій Дюмін, який менш активний і публічний.

У висновках фонду розвитку громадських зв’язків «Петербурзька політика» про Медведєва відзначається – «уособлює собою інерційний сценарій, який передбачає підкреслену відмову від кадрових революцій незалежно від коливань громадських оцінок і менеджерських успіхів», – передає «Народна Правда».

Loading...

Собяніна описують як людину, яка «продовжує спроби напрацювати репутацію» мера Москви, розставання з яким, проте, стало б для москвичів «вельми спокійним».

У число наступників, які мають певні шанси стати президентом, названі також голова Тульської області Олексій Дюмін, у нього третя позиція в рейтингу через низькі показники публічності і активності, а також міністр оборони Сергій Шойгу і голова Ради Федерації РФ Валентина Матвієнко.

Автори рейтингу включили в топ-10 претендентів також: екс-міністра фінансів РФ Олексія Кудріна, керівника АП Антона Вайно, його першого заступника Сергія Кирієнка, голову Держдуми РФ В’ячеслава Володіна та президента компанії Роснефть Ігоря Сечіна.

Путін був обраний на пост президента РФ в 2000 році. Після двох термінів, в 2008 році, він перейшов на посаду голови уряду РФ, а президентом став Дмитро Медведєв. У 2012 році Путін знову зайняв пост президента.

Вибори президента Росії мають відбутися в березні 2018 року. Путін поки не заявляв про своє рішення балотуватися.

Джерело: Народна Правда
загрузка...