В Україні зростає онлайн-торгівля: названі вподобання українців

В Україні зростає онлайн-торгівля: названі вподобання українців
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини/Соціальна правда

Торгівля в Україні все більше йде в мережу. Після буму на техніку і одяг тепер більше купують продукти, товари для здоров’я і хобі, книги. Найактивнішими стали підприємцями в мережі є харків’яни. А ось у Львові спостерігається найбільший приріст підприємців – 11 відсотків.

За даними порталу онлайн-торгівлі Prom.ua, за перше півріччя 2017 роки українці витратили на покупки в інтернеті 6 млрд. гривень, закупивши там на 44 відсотки більше товарів, ніж в минулому році, передає «Народна Правда» з посиланням на матеріал «Сьогодні».

Loading...

Найактивнішими стали інтернет-підприємці з Харкова – за рік вони відправили 239 тисячі посилок по всій країні. На другому місці Київ – 238 тисяч, на третьому Одеса – 149 тисяч. Львів’яни, незважаючи на невеликі обсяги онлайн-торгівлі (всього 37 тисяч), інтенсивніше інших освоюють ринок: за рік підприємців там стало на 11 відсотків більше (в інших містах приріст 7-8 відсотків).

При цьому на ринку онлайн-комерції в 2017-м зазначають нові тренди товарів: одяг, техніка і товари для будинку були головними двигунами зростання онлайн-комерції в останні кілька років, відзначають експерти. Зараз їм на зміну приходять нові перспективні напрямки: торгівля продуктами, інструментами, книгами, товарами для хобі, а також краси та здоров’я.

Ще один тренд онлайн-торгівлі сьогодні – продаж виробів ручної роботи. Фахівці одного з хендмейд-майданчиків пояснили, що найпопулярніший напрям – створення прикрас:

«Такі вироби займають 22 відсотки ринку хендмейд. Зате серед покупців найбільше користуються попитом аксесуари і сумки – 27 відсотків замовлень, а вже на другому місці – прикраси та товари для дому – по 16 відсотків замовлень за рік».

Джерело: Народна Правда
загрузка...