Посольство США у Москві «штурмують» росіяни, щоб отримати візу, є подробиці

Посольство США у Москві «штурмують» росіяни, щоб отримати візу, є подробиці
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В останній перед перервою день видачі віз в американському посольстві в Москві біля будівлі диппредставництва вишикувалася черга росіян. Згідно з недавнім рішенням влади США, візи тепер видаватимуть громадянам РФ тільки в Москві, але після тижневої перерви, яка починається 23 серпня.

Перерва завершиться 1 вересня, а вранці 22 серпня біля посольства США вишикувалася довга черга з тих, хто повинен пройти співбесіду або вже прийшов за готовою візою, передає «Народна Правда» з посиланням на повідомлення «РИА Новости».

Після перевірки документів, в тому числі виклику в посольство, здобувачів пропускають до будівлі. Люди в черзі сподіваються, що встигнуть отримати візу до оголошеного посольством перерви. Деякі відзначають, що вже мають на руках квитки, це одна з умов отримання візи, і тепер є хвилювання, чи не опиняться всі старання марними.

Є серед присутніх і ті, хто не розуміє, що робити далі, адже їм прийшло запрошення відвідати посольство в найближчі дні, але тепер незрозуміло навіщо.

Раніше американське посольство повідомило, що з 23 серпня призупинить на невизначений термін процедуру видачі неімміграційних віз США по всій Росії. 1 вересня ця процедура відновиться тільки у Москві. Ці заходи в посольстві пояснили скороченням чисельності співробітників у зв’язку з рішенням російської влади. Обмеження діятимуть, поки кількість американських дипломатів не збільшать.

Голова МЗС РФ Лавров відреагував на це рішення США.

Джерело: Народна Правда