Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Вчені повідомили про нову загрозу людству з космосу

Вчені повідомили про нову загрозу людству з космосу

Вчені повідомили про нову загрозу людству з космосу
в Закордонна правда/Новини/Соціальна правда

Суперспалах на Сонці може погубити людську цивілізацію. Про це попереджають фахівці з Гарварду, за словами яких, це явище завдасть непоправної шкоди людству.

Астроном Абрахам Лоеб з Гарвардського університету і його колега Манасві Лінгам оцінили терміни, коли на Сонці відбудеться руйнівний для людської цивілізації суперспалах, повідомляє Народна Правда з посиланням на metronews.ru.

За оцінками вчених, руйнівні спалахи на Сонці відбуваються з періодичністю в дві тисячі років. Останній раз це явище відбулося в 775 році. Астрономи припускають, що воно повториться через 750 років. Результати їх роботи були опубліковані в Cornell University Library.

“Ми робимо висновок, що ризик від суперспалахів недостатньо оцінений, і що людство може стати свідком їх настання, що веде до руйнівних економічних і технологічних втрат, протягом близько тисячі років”, – зазначили автори дослідження.

За словами вчених, суперспалах з мінімальною потужністю здатний завдати значної шкоди людській інфраструктурі, однак екосистема планети знищена не буде. Однак максимальний суперспалах здатен знищити як екосистему, так і створену цивілізацією інфраструктуру.

Нагадаємо, незабаром до Землі наблизиться один з найбільш великих відомих астероїдів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: