День Державного Прапора України: Порошенко зробив важливу заяву

День Державного Прапора України: Порошенко зробив важливу заяву
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У середу, 23 серпня, в Україні відзначають День Державного Прапора. З цього приводу у Києві на Софійській площі глава країни Петро Порошенко урочисто підняв синьо-жовтий прапор. Разом з ним прапор піднімали 5 солдатів Збройних сил України – полковник Давид Чубінашвілі, майор Євген Коваль, капітан Роман Скоробака, лейтенант Тарас Кучма і старшина Кирило Щукін.

Про це повідомляє видання «Народна Правда».

“Дорогий український народе! Сьогодні ми відзначаємо День Державного Прапора. Високо піднімаємо вгору наш державний стяг і схиляємо голови у пам’ять про тих, хто під його небесно-золотим кольором віддав життя за Україну, за її волю, за честь, славу, за народ. Теперішній рік, – час сторіччя початку української національної революції минулого сторіччя 1917 року. Наш синьо-жовтий прапор став символом Української Народної Республіки, згодом Західноукраїнської Народної Республіки. І саме під цим прапором тут на Софійському майдані 22 січня 1919 року відбулася історична злука обох молодих держав в єдину соборну країну”, – сказав Порошенко, піднявши прапор.

Також він заявив, що його основним завданням є боротьба за єдність різних політичних сил.

“Боротьбу за єдність, солідарність та консолідацію різних політичних сил в ім’я загальнонаціонального інтересу вважаю одним із головних свої завдань”, – наголосив Президент.

Нагадаємо, раніше Порошенко затвердив дизайн нових бойових прапорів української армії. Також варто зазначити, що в День кримськотатарського прапора посольства України провели флешмоб.

Джерело: Народна Правда