Сила в правді

Навігація

Гройсман жорстко обмежив розмір виплат чинивникам Мін’юсту, є деталі

в Новини/Правда про чиновників

Кабміном України переглянуто виплати чиновникам Міністерства Юстиції, які вони могли отримувати за повернення державі боргів із підприємств. Тепер ці виплати не є відсотковими від суми повернутого боргу.

На засідання Кабміну у середу, 23 серпня, уряд встановив обмеження у 200 прожиткових мінімумів або 308 тисяч гривень для винагород, що виплачуються державним виконавцям Міністерства юстиції, передає «Народна Правда» з посиланням на «УП».

За словами заступника міністра юстиції з питань євроінтеграції Сергія Петухова, у ході реформи 9 місяців тому Мін’юст запровадив систему заохочення праці державних виконавців у вигляді отримання відсотку від повернутого державі боргу.

“Але так відбулося, що деякі з виконавців почали отримувати занадто високі винагороди, і тому ми вирішили обмежити максимальну суму, яку може отримати як винагороду державний виконавець”, – заявив він.

Петухов запропонував встановити граничний розмір такої премії за завершення одного провадження на рівні 2% від повернутого боргу, якщо сума не перевищує 200 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (зараз це 308 тисяч гривень).

Уряд підтримав цю пропозицію.

“Очевидно, що це була прогалина, яку допустили, і цим скористались виконавці”, – зауважив під час голосування прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Як повідомлялося, лише за два місяці 2017 року вісім держвиконавців Міністерства юстиції України отримали винагороди більш ніж на 23 мільйони гривень.

Найбільше з цього списку отримав головний держвиконавець відділу примусового виконання рішень департаменту держвиконавчої служби Мін’юсту Іван Нещадим – 8 млн 862 тис. 19 грн (~341 тис. доларів)

Він стягував кошти з державного підприємства “Первомайськвугілля”. Сума боргу з урахуванням виконавчого збору склала майже 420 млн грн. Якщо відрахувати 2% винагороду виконавця, то і виходить сума 7 млн грн.

А ось директор департаменту Державної виконавчої служби Міністерства юстиції Дмитро Поліщук отримав 2,7 млн ​​гривень премії.

Проте президент США, котрий керує однією з найзаможніших та найрозвиненіших країн світу, отримує зарплатню в 400 тисяч доларів. На рік. Якщо відмінусувати всі податки, що повинен сплатити президент США, то вийде сума близька до тих таки 340 тисяч доларів. Проте знову ж таки – на рік. А Нещадим отримав ці 340 тисяч лишень за два місяці, заробивши відсоток на стягненні боргу з підприємства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Завантаження...
Завантаження...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: