Російське МЗС знайшло винних в “безвізовому” режимі з США

Російське МЗС знайшло винних в “безвізовому” режимі з США
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

США заявило про призупинення видачі неімміграційних віз росіянам. З першого вересня їх знову повинні видавати, але виключно в Москві. Вашингтон пояснив нововведення зменшенням свого дипломатичного корпусу в Росії.

У російському МЗС пояснення Вашингтона назвали надуманими, оскільки прикриваючись тезою про те, що вимога Росії нібито перешкоджає нормальному виконанню консульських функцій, Вашингтон має “інші цілі”, пише “Народна Правда”.

У відомстві впевнені, що цими складнощами американці намагаються викликати невдоволення російських громадян.

Згідно із заявою МЗС, в реальності проблема криється в недостатній ефективності роботи американських візових підрозділів.

За даними відомства, в минулому році 16 консульських співробітників Італії обробили 478 тисяч візових запитів, а п’ять їх іспанських колег видали росіянам 877 тисяч віз. За той же час в рази більший штат консульств США “зміг подужати” близько 186 тисяч.

“Факти – уперта річ”, – йдеться в повідомленні, підкреслюючи, що “американським колегам” не слід наводити “тінь на тин”, додаючи подразників у й без того вельми непрості російсько-американські відносини”, – резюмували в російському зовнішньополітичному відомстві.

Нагадаємо, соцмережі відреагували на позбавлення РФ американських віз.

Джерело: Народна Правда