Стало відомо, в яку країну росіянам буде легше їздити

Стало відомо, в яку країну росіянам буде легше їздити
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

КНДР спростила процедуру отримання віз для росіян. Терміни отримання дозволів значно скоротилися, і відтепер громадяни РФ отримають гідну альтернативу поїздкам в США і ЄС.

Північна Корея скоротила терміни розгляду документів на візу для росіян до трьох-п’яти днів. Про це на прес-конференції в Москві розповів радник посольства КНДР у Росії Кім Сен Хун, повідомляє Народна Правда з посиланням на Лента.Ру. За його словами, раніше період обробки заявок, які дозволяють в’їзд, становив близько півмісяця.

Loading...

Кім Сен Хун додав, що західні ЗМІ пов’язують образ КНДР лише з убогістю і відсталістю, однак міжнародний туризм здатний змінити ці уявлення зарубіжних гостей. Він зазначив, що завдяки поїздкам в його країну мандрівники зможуть скласти власну думку про життя в Північній Кореї. Крім того, вони «переконаються, як згуртувався народ перед лицем безпрецедентних санкцій з боку Заходу», підкреслив дипломат.

Росіяни можуть отримати візу в Північну Корею в консульському відділі посольства країни в Москві, а також в консульствах у Владивостоці та Хабаровську. Залежно від місця подачі документів вартість варіюється від 10 до 60 доларів. Для оформлення візи туристам необхідні закордонний паспорт, довідка з роботи, заповнена анкета і комплект фотографій. До слова, КНДР в основному видає дозволи на в’їзд тим, хто подорожує в складі організованих груп. Самостійне відвідування країни практично неможливо.

Нагадаємо, США припинили видавати візи громадянам РФ, за винятком випадків з міграційними візами.

Джерело: Народна Правда
загрузка...