Справа Димінського: Луценко розкрив важливі деталі розслідування

Справа Димінського: Луценко розкрив важливі деталі розслідування
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Чи був львівський бізнесмен Петро Димінський у момент ДТП за кермом, встановить ряд експертиз навіть без його участі, тому в  Генеральній прокуратурі  очікують від  Димінського співпраці зі слідством.

Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко у коментарі журналістам у п’ятницю, пише “Народна правда” з посиланням на Українську правду.

Loading...
 Він ще раз повторив, що людина, яка заявила, що була за кермом, насправді там не була.

“На питання, чи був за кермом Димінський, ми отримаємо відповідь після роботи експертів. Декілька напрямків експертиз – починаючи від біологічних матеріалів за кермом, відеоматеріалів та інших речей, які ми замовили у відповідних фахівців… Це можливо зробити без його участі”, – сказав Луценко.

Він додав, що якщо експертиза покаже, що за кермом був саме Димінський, він буде викликатися вже в якості підозрюваного для вручення підозри.

“Якщо він не буде прибувати на цю та інші слідчі дії, будемо діяти передбаченим законом шляхом, аж до звернення за міжнародною правовою допомогою”, – зазначив генпрокурор, водночас закликавши не призначати винного до завершення законних процедур.

“Закон передбачає можливість через ГПУ звертатися до наших колег закордоном і через встановлені процедури отримувати цю людину в порядку екстрадиції. Правда, це довга процедура, іноді триває від півроку до року, але вона в 90% випадків завершується успішно. Я чомусь думаю, що пан Димінський в його віці і з його особистою гордістю мав би краще співпрацювати зі слідством, не доводячи нас до таких запитань і таких відповідей”, – додав Луценко.

Як відомо, ДТП за участю «Мерседеса» Димінського сталося 18 серпня на трасі Львів-Краковець в селі Ямельня Яворівського району. Власник ФК «Карпати» та телеканалу ZIK був на місці аварії.Охоронець бізнесмена заявив, що винуватцем ДТП є він. Галицький районний суд Львова заарештував його.

Але брат загиблої в ДТП дівчини стверджує, що саме Димінський був за кермом «Мерседеса» в момент аварії.

22 серпня Димінському була вручена повістка на допит. Через годину бізнесмен вилетів на приватному літаку зі Львова до Женеви.

Також генпрокурор Юрій Луценко заявив, що за кермом автомобіля, який збив жінку на дорозі в Львівській області, не був охоронець бізнесмена Димінського.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...