КНДР запустила три балістичні ракети

КНДР запустила три балістичні ракети
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Північна Корея здійснила зі свого східного узбережжя, з провінції Канвондо черговий запуск ракет. Цього разу було випущено одразу три балістичні ракети середнього радіусу дії у напрямку Японського моря.

Про це повідомили в Об’єднаному комітеті начальників штабів Південної Кореї, інформує “Народна Правда” із посиланням на BBC News.

Пізніше Тихоокеанське командування збройних сил США заявило, що ракети не могли представляти загрози для авіабази ВПС США на острові Гуам, ударом по якій раніше загрожував Пхеньян.

У заяві наголошується, що одна ракета, швидше за все, вибухнула відразу після старту, а дві інші вийшли з ладу вже в польоті.

Нагадаємо, Пхеньян оприлюднив чергові погрози на адресу США. В мережі з’явився відеоролик, в якому КНДР показує, як буде атакувати територію США.

Нагадаємо також, керівництво КНДР має намір покарати Сполучені Штати Америки і Південну Корею за те, що країни почали навчання Ulchi Freedom Guardian на одній з військових баз на Корейському півострові.

Крім того, КНДР може завдати ракетного удару по Сполученим Штатам Америки. Пхеньян почав відкрито погрожувати Вашингтону.

Джерело: Народна Правда