У Німеччині заявили про можливе втручання спецслужб РФ у вибори

У Німеччині заявили про можливе втручання спецслужб РФ у вибори
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Політична правда

Розвідслужби РФ ведуть активну роботу в Німеччині і можуть спробувати втрутитися в майбутні вибори через здійснення кібератак. Про це заявив директор Федеральної служби по захисту Конституції ФРН Ханс-Георг Маасен, зазначивши, що юридично довести причетність Росії до хакерських атак неможливо.

За словами Маас, німецькі спецслужби побоюються того, «що Росія здатна почати кампанію по дезінформації в зв’язку з виборами в Бундестаг». На думку голови відомства, для цього Москва може використовувати кібератаки. Маасен зазначив в інтерв’ю Die Welt, що довести причетність Росії до хакерських атак юридично неможливо, проте розвідувальні відомства Німеччини вважають, що це «дуже ймовірно», передає «Народна Правда».

Loading...

«Крім того, розвідувальна діяльність російських спецслужб в Німеччині як і раніше інтенсивна», – додав Маасен. У той же час, на його думку, немає свідоцтв того, що втручання у вибори в Бундестаг «є в порядку денному Кремля». На думку директора спецслужби, Росія не зацікавлена ​​в погіршенні відносин з Берліном.

Голова ЦРУ Майк Помпео звинуватив російську розвідку в багаторічних спробах «підірвати американську демократію». На думку Помпео, Росія і до виборів 2016 роки намагалася впливати на внутрішню політику США. У зв’язку з цим він закликав посилити увагу спецслужб США до подібних загроз.

Джерело: Народна Правда
загрузка...