В Росії стався вибух та масштабна пожежа на ТЕЦ, є відео

В Росії стався вибух та масштабна пожежа на ТЕЦ, є відео
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У суботу, 26 серпня, у Росії на Новосибірській ТЕЦ-2 вибухнув трансформатор, після чого загорілося масло, що розлилося на площі в 50 квадратних метрів. Пригода призвела до відключень світла в Новосибірську. Без енергопостачання приблизно на три години залишалися близько 18,3 тисячі осіб.

Попередньою причиною вибуху і подальшої пожежі стало замикання обладнання, що знаходився на випробуванні після ремонту, повідомила прес-служба компанії “Сібеко”, якій належить станція, інформує “Народна Правда” із посиланням на РИА Новости.

“Попередньою причиною пожежі стало замикання обладнання, що знаходилося на випробуванні після ремонту”, – йдеться в повідомленні компанії.

В “Сібеко” уточнили, що загоряння сталося на відкритому розподільчому пристрої – трансформаторі 6T. В даний момент станція працює в штатному режимі, основне устаткування не пошкоджено. Створено спеціальну комісію з розслідування причин події загоряння.

Нагадаємо, 21 серпня, у Росії, в місті Ростов-на-Дону на вулиці Нижегородській сталася пожежа.

Нагадаємо також, 6 серпня, на анексованому Кримському півострові виникла масштабна пожежа.

Крім того, в Росії на нафтовій свердловині в Нижньовартовську районі Хантимансійського автономного округу (ХМАО) сталася пожежа на площі у 800 квадратних метрів, внаслідок чого поранень зазнали 8 осіб, що є громадянами України.

Джерело: Народна Правда