ВПС Ізраїлю придбали у США зі знижкою 17 винищувачів F-35

ВПС Ізраїлю придбали у США зі знижкою 17 винищувачів F-35
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Делегація міністерства оборони Ізраїлю завершила переговори про придбання в США 17 літаків F-35 зі знижкою. Йдеться про другу частину угоди, в рамках якої Ізраїль придбав у США 50 винищувачів F-35.

Відповідно до підписаної угоди, літаки надійдуть в Ізраїль до 2024 року, передає “Народна Правда” з посиланням на ізраїльські ЗМІ.

Відзначимо, в червні 2017 року, міністерство оборони Ізраїлю передало в Пентагон документ, що повідомляє про згоду реалізувати опцію із закупівлі 17 бойових літаків п’ятого покоління F-35 на додаток до 33 вже закупленим.

Крім того, на переговорах вдалося домогтися зниження вартості угоди, і середня ціна кожного літака нижче 100 мільйонів доларів.

Таким чином, в ВПС ЦАХАЛа будуть сформовані дві повні ескадрильї по 25 літаків в кожній.

На поточний момент в розпорядженні ЦАХАЛу 5 літаків F-35. У серпні-вересні в країну прибудуть ще 4 літаки, а протягом 2018 року – ще 9 машин. Поставки перших 33 літаків завершаться в 2021 році.

На всі 50 літаків, закуплені міністерством оборони для ВВС, будуть встановлені сучасні ізраїльські системи озброєння.

Нагадаємо, ізраїльський “Моссад” інвестуватиме в стартапи.

Нагадаємо тако, що оприлюднено відео випробування нової ізраїльскої ракети й Ізраїль створив унікальний “безпілотний” кулемет для ведення військових дій на морі.

Джерело: Народна Правда