Стало відомо про заплановані нові ядерні випробування КНДР

Стало відомо про заплановані нові ядерні випробування КНДР
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Пхеньян може готувати свій шостий тест на ядерну зброю – Національній розвідувальній службі Південної Кореї стало відомо про плани Кім Чен Ина провести нове ядерне випробування на північнокорейському підземному випробувальному полігоні Punggye.

Про це заявили в понеділок представники південнокорейського уряду, передає “Народна правда” з посиланням на CNN.

Як пише видання, Національна розвідувальна служба Сеула (NIS) повідомила представникам уряду Південної Кореї на закритому засіданні парламентської сесії про ознаки того, що КНДР готується до нового ядерного випробування на північнокорейському підземному випробувальному полігоні Punggye.

За словами депутата правлячої Демократичної партії Південної Кореї Кіма Баюнг-ки, NIS повідомила, що Північна Корея “завершила свою підготовку до проведення ядерного випробування на Тунелі 2 і на Тунелі-3 ядерного випробувального центру Punggye”.

Він додав, що, за словами NIS, була виявлена ​​активність, яка передбачає, що Тунель-4 готується до відновлення будівельних робіт, припинених в минулі роки.

Представники Північної Кореї повідомили CNN в понеділок, що “США чекає покарання за проведення своїх поточних військових ігор з Південною Кореєю на півострові”.

Нагадаємо,  раніше повідомлялося, що КНДР здійснила запуск відразу трьох балістичних ракет.

Пхеньян оприлюднив чергові погрози на адресу США. В мережі з’явився відеоролик, в якому КНДР показує, як буде атакувати територію США.

Нагадаємо також, керівництво КНДР має намір покарати Сполучені Штати Америки і Південну Корею за те, що країни почали навчання Ulchi Freedom Guardian на одній з військових баз на Корейському півострові.

Крім того, КНДР може завдати ракетного удару по Сполученим Штатам Америки. Пхеньян почав відкрито погрожувати Вашингтону.

Джерело: Народна Правда