В ЛНР вбили двох «народних обранців»

В ЛНР вбили двох «народних обранців»
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС/Соціальна правда

«Влада ЛНР» повідомила про вбивство двох «депутатів Народної ради». Подія мала місце в ніч на понеділок, проте подробиці щодо осіб та обставин інциденту не повідомляються.

В окупованому Луганську вбили двох депутатів так званої “Народної ради ЛНР”. Про це під час брифінгу заявив «заступник генерального прокурора» самопроголошеної республіки Григорій Цевенко, повідомляє Народна Правда з посиланням на “РІА Новості”.

“У Кам’янобродському районі міста Луганська в ніч проти 27 серпня 2017 року сталося резонансне вбивство двох осіб, які були депутатами Народної ради Луганської народної республіки”, — зазначив Цевенко.

Він уточнив, що за цим фактом «Слідчим управлінням міністерства внутрішніх справ ЛНР» “порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого за п. “А” частини 2 статті 113 КК ЛНР (вбивство двох осіб). “Наразі у кримінальній справі проводяться невідкладні слідчі дії та оперативно-розшукові заходи з метою встановлення всіх обставин скоєного злочину і осіб, які його вчинили”, — уточнив Цевенко. Дані про потерпілих і обставини скоєного злочину не розголошують «в інтересах слідства».

Нагадаємо, у школах «ЛНР» за ідеєю РПЦ хлопчикам та дівчаткам заборонили навчатися разом.

Джерело: Народна Правда